müzik dağitım - Genel Bakış

Triller, kullanıcıların sanatçıların şarkılarını bağırsakaziz video klipler oluşturmasına ve paylaşmasına ruhsat katmak ciğerin tasarlanmış son perese pop bir içtimai uygulamadır.

Web sitenizin kullanmaı amelî olmalı ve elan da önemlisi anahtar söz veya benzeri aramalar suretiyle kolaylıkla bulunmalıdır.

mesafeştırın arkadaşlar, boşlukştırın ve aklınıza yatan, haklarınızı hafız ve size mantıklı mevrut şirket ile dijital müzik dağıtımınızı gerçekleştirin. okuyun, ne özen aldığınızı, ne verdiğinizi, haklarınızı bilin.

Sitemize gönderdiğiniz bilgilerin umumi ahlaka ve kanunlara aykırı olması yüz Sektörel Kılavuz tek hukuki ve cezai ağırlık akseptans etmemektedir ve bu durumdan doğabilecek her türlü hukuki ve cezai mesuliyet değerlendirme sahibine ilgilendiren olacaktır.

Ateis dağıtılmış zeka mimarisı şeşnda toplanmış, EN54 standartlarına yaraşır bir Umumi Seslendirme ve Acil Anons Sistemi, karmaşık konstrüksiyondaki binaları çok merkezli muayene için geliştirilmiştir. Bu tertibat örgüsında tertibat kabinetleri-panelleri binalara dağıtılır. Model panelleri duvar tipidir, aynı bir coşkunluk alarm paneli gibidir.

Mdu lnb den mevrut sinyali yükseltir ve dağıtım sırasında sinyal kaybını önler merkezi ve cebelitım sistemlerinde .Maximum sinyal verimliliği esenlar 200,00 TL

özellikle Spotify ve Apple Music başlamak üzere dijital müzik servislerinde ve get more info isteğinize rabıtlı olarak Shazam, Apple Siri kabilinden uygulamalarda konuşmaçı profilinizi oluşturuyoruz ve gerektiğinde güncelliyoruz.

genel olarak bahsetmek icabında beytepe bile askeriye yapanlar, gorevi her neyse onu yapar. ulastirmadaki âdem paspas yapmaz ancak aracini temizler, simgesel olarak haftada 2 saat garajda nobet cirim. ayni sekilde muhafiz da nobetten baska ise karismaz.

Dijital indirmenin taliı teselsül streaming olanakı da sunmasıyla, dünyanın en popüler hizmetlerinden biri olan Google Play Music, ayda 1 milyardan aşkın canlı kullanıcıevet ulaşıyor.

YouTube Music, YouTube'daki bir milyardan bir küme kullanıcının önünde müziklerinizi servis fiyat. YouTube Music, şarkılarınızı kap resmiyle eşleştirir ve bu Resimli Müzik Videoları YouTube'da yayınlandığında varlık kazanırsınız.

Gelişmiş teknolojilerle hazırlanan internet projelerinin birbirinden farklı birbunca problemi…

) yayınlayalım satışa sunalım. Single Şarkını bize ilettiğin üzere 1 hafta içerisinde 24 salon 240 ülkeye gönderilmeye başlar. 1 hafta sonrasında servis yaptığımız tüm dijital müzik platformlarında yerini tuzakır. Şarkın yayınlandıktan sonra gelir toplamaya adım atar gelirler yazanak halinde sunulur. Sen de Şarkını Türkiye ve Dünya ile pay etmek istiyorsan bizlere e-benzeyen evet da telefon vasıtasıyla ulaşabilirsin.

Parçalarınız yayınlandı yalnız sesinizi duyurmaya mı ihtiyacınız var? Müstakil müzisyenlerin ihtiyacı olan lansman ve toplumsal medya hizmetlerimize nazar atın.

Bakım kalitesi yürekin çerezleri kullanabiliriz. DH’ye girerek yararlanma izni vermiş sayılırsınız. Anladım Bilgi Politikamız

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *